Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Dəkkədə uşaq evini ziyarət ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva, Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva Banqladeş Xalq Respublikasına səfər çərçivəsində dekabrın 6-da paytaxt Dəkkə şəhərində yerləşən valideyn himayəsindən məhrum olmuş və kimsəsiz qız uşaqları üçün müəssisəni ziyarət ediblər.

Лейла Алиева и Арзу Алиева посетили детский дом в Дакке
Весь текстВице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева и руководитель Баку Медиа Центра Арзу Алиева в рамках визита в Народную Республику Бангладеш 6 декабря посетили детский дом для девочек, лишенных родительского попечения, и девочек-сирот в городе Дакка.