Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Dəkkədə uşaq evini ziyarət ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva, Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva Banqladeş Xalq Respublikasına səfər çərçivəsində dekabrın 6-da paytaxt Dəkkə şəhərində yerləşən valideyn himayəsindən məhrum olmuş və kimsəsiz qız uşaqları üçün müəssisəni ziyarət ediblər.

Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva visit orphanage in Dhaka
All textLeyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder and head of the IDEA Public Union, together with the head of Baku Media Center, Arzu Aliyeva, visited an institution for orphaned and homeless girls in Dhaka, the capital of the People’s Republic of Bangladesh, on December 6 as part of their visit to the country.