Leyla Əliyeva Özbəkistan Respublikası Prezidenti Administrasiyasının rəhbəri ilə görüşüb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Türkmənistanda keçirilən “Müasir cəmiyyətdə qadınların rolu: Dayanıqlı İnkişaf Məqsədlərinə nail olmaq üçün beynəlxalq əməkdaşlığın inkişafı” mövzusundakı beynəlxalq konfrans çərçivəsində dekabrın 10-da Özbəkistan Respublikası Prezidenti Administrasiyasının rəhbəri Saida Mirziyoyeva ilə görüşüb.

Лейла Алиева встретилась с руководителем Администрации Президента Республики Узбекистан
Весь текстВице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева 10 декабря в рамках проходящей в Туркменистане международной конференции на тему «Роль женщин в современном обществе: развитие международного сотрудничества для достижения Целей устойчивого развития» встретилась с руководителем Администрации Президента Республики Узбекистан Саидой Мирзиёевой.