Leyla Əliyeva, Arzu Əliyeva və Alena Əliyeva Bakı şəhəri 5 nömrəli internat tipli xüsusi ümumtəhsil məktəbində olublar
Bütün mətnDekabrın 24-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva, Arzu Əliyeva və Alena Əliyeva Bakı şəhəri 5 nömrəli internat tipli xüsusi ümumtəhsil məktəbində olublar.

All textOn December 24, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder and head of the IDEA Public Union Leyla Aliyeva, along with Arzu Aliyeva and Alena Aliyeva, visited Special Boarding General Education School No. 5 in Baku.
Leyla Aliyeva, Arzu Aliyeva, and Alena Aliyeva visit Special Boarding General Education School No. 5 in Baku