Leyla Əliyeva və Alena Əliyeva Uşaq İncəsənət Festivalının yekun mükafatlandırma mərasimində iştirak ediblər
Bütün mətnMədəniyyət Nazirliyi, Elm və Təhsil Nazirliyi və Heydər Əliyev Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə növbəti Uşaq İncəsənət Festivalına yekun vurulub. Dekabrın 26-da Heydər Əliyev Mərkəzində festivalın yekun mükafatlandırma mərasimi keçirilib.

Лейла Алиева и Алена Алиева приняли участие в заключительной церемонии награждения победителей Детского художественного фестиваля
Весь текстПри организации Министерства культуры, Министерства науки и образования и Центра Гейдара Алиева завершился очередной Детский художественный фестиваль. 26 декабря в Центре Гейдара Алиева прошла заключительная церемония награждения победителей фестиваля.