“Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzində bayram şənliyi təşkil olunub
Bütün mətnAilə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin təşəbbüsü və təşkilatçılığı ilə “Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzində 31 Dekabr – Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə bayram şənliyi təşkil olunub.

Festive celebration organized at “Hold My Hand” Social Rehabilitation Center for Children
All textAt the initiative of Azerbaijan’s State Committee for Family, Women and Children’s Affairs, a festive celebration was organized at the “Hold My Hand” Social Rehabilitation Center for Children on the occasion of December 31 – the World Azerbaijanis Solidarity Day and New Year.