Leyla Əliyeva “Yaşıl enerji layihələri” sessiyasında çıxış edib
Bütün mətnMartın 3-də Bakı Konqres Mərkəzində Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası nazirlərin 12-ci iclası və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası nazirlərin 4-cü iclası çərçivəsində “Yaşıl enerji layihələri” sessiyası keçirilib.

Лейла Алиева выступила на сессии «Проекты зеленой энергетики»
Весь текст3 марта в Бакинском конгресс-центре в рамках 12-го заседания министров Консультативного совета Южного газового коридора и 4-го заседания министров Консультативного совета по зеленой энергетике состоялась сессия «Проекты зеленой энергетики».