Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Şəkidə uşaq evi sosial xidmət müəssisəsində olublar
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Şəkidə Sosial Xidmətlər Agentliyinin 6 saylı uşaq evi sosial xidmət müəssisəsini ziyarət ediblər.

Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva visit Social Service Orphanage in Sheki
All textLeyla Aliyeva, Vice President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Union, and Arzu Aliyeva visited the Social Service Orphanage No. 6 of the Social Services Agency in Sheki.