“Bentley Baku” Rəşad Mehdiyevin yeni əsərlərini təqdim edib
Bütün mətnBentley Baku” “Art in Motion” simvolik ad altında Rəşad Mehdiyevin fərdi sərgisini təqdim edərək, yüksək incəsənət ilə dərin fəlsəfənin qovuşduğu məkana çevrilib.

Bentley Baku представил новые произведения Рашада Мехтиева
Весь текстПредставив персональную выставку Рашада Мехтиева под символическим названием Art in Motion, Bentley Baku превратился в пространство, где встречаются высокое искусство и глубокая философия.