Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Beynəlxalq Xalça Festivalını ziyarət ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva İçərişəhərdəki Qoşa Qala meydanında keçirilən Beynəlxalq Xalça Festivalını ziyarət ediblər.

All textLeyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, and Arzu Aliyeva, Head of the Baku Media Center, visited the International Carpet Festival held at Gosha Gala Square in Icherisheher.
Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva visit International Carpet Festival