Leyla Əliyeva və Alyona Əliyeva Xeyirxahlıq Festivalında iştirak ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Azərbaycanın ümumtəhsil müəssisələrinin müəllimlərinə həsr olunmuş Xeyirxahlıq Festivalı keçirilib.

Лейла Алиева и Алена Алиева приняли участие в благотворительном фестивале
Весь текстПо инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева, основателя и руководителя Общественного объединения IDEA Лейлы Алиевой прошел Благотворительный фестиваль, посвященный педагогам общеобразовательных заведений Азербайджана.