Leyla Əliyeva və Alyona Əliyeva Xeyirxahlıq Festivalında iştirak ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Azərbaycanın ümumtəhsil müəssisələrinin müəllimlərinə həsr olunmuş Xeyirxahlıq Festivalı keçirilib.

All textA Charity Festival dedicated to teachers of Azerbaijan’s general education institutions was held at the initiative of Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder and head of IDEA Public Union.
Leyla Aliyeva and Alena Aliyeva attend Charity Festival