• Leyla Əliyeva ilk Buxara Biennalesinin əsərləri ilə tanış olub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin Özbəkistana dövlət səfəri çərçivəsində Leyla Əliyeva avqustun 24-də ilk Buxara Müasir İncəsənət Biennalesinin əsərlərinin bir hissəsi ilə tanış olub.

Весь текстВ рамках государственного визита Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева в Узбекистан Лейла Алиева 24 августа ознакомилась с частью произведений первого Бухарского биеннале современного искусства.