• Leyla Əliyeva ilk Buxara Biennalesinin əsərləri ilə tanış olub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin Özbəkistana dövlət səfəri çərçivəsində Leyla Əliyeva avqustun 24-də ilk Buxara Müasir İncəsənət Biennalesinin əsərlərinin bir hissəsi ilə tanış olub.

All textOn August 24, Leyla Aliyeva familiarized herself with several works of the Bukhara Biennial, as part of Azerbaijani President Ilham Aliyev’s state visit to Uzbekistan.
Leyla Aliyeva explores works of first Bukhara Biennial