Bütün mətnMartın 23-də Britaniya parlamentinin Lordlar Palatasında Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın IDEA beynəlxalq ətraf mühit kampaniyasını təqdim etməsinin şərəfinə Lordlar Palatasının üzvü Məhəmməd Şeyx tərəfindən rəsmi ziyafət təşkil olunub.

Весь текст23 марта член Палаты лордов британского парламента Мохаммед Шейх устроил официальный прием в честь презентации вице-президентом Фонда Гейдара Алиева Лейлой Алиевой в Палате лордов международной кампании по окружающей среде IDEA.