Bütün mətn“Yarat!” Müasir İncəsənət Məkanı Azərbaycan incəsənəti ilə bağlı həyata keçirilən layihələrin davamı olaraq daimi tərəfdaşı Heydər Əliyev Fondu ilə birlikdə aprelin 18-də Parisin mərkəzində yerləşən Azərbaycan Mədəniyyəti Mərkəzində müasir Azərbaycan incəsənətinə həsr olunan “Home, sweet home” (“Doğma ev”) mövzusunda sərgi təşkil edib.

Весь текстПространство современного искусства «YARAT!» в продолжение реализации проектов, связанных с азербайджанским искусством, совместно со своим постоянным партнером – Фондом Гейдара Алиева организовало 18 апреля в расположенном в центре Парижа Азербайджанском культурном центре выставку «Home, sweet home» («Родной дом»), посвященную современному азербайджанскому искусству.