Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri oktyabrın 19-da Fəxri xiyabana gələrək ulu öndər Heydər Əliyevin xatirəsini anıb, məzarı önünə gül dəstələri qoyublar.

19 октября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга Мехрибан Алиева и члены их семьи, посетив Аллею почетного захоронения, почтили память великого лидера Гейдара Алиева, возложили цветы на его могилу.