Bütün mətnOktyabrın 19-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri Dövlət Bayrağı Meydanında olublar.

Весь текст19 октября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга Мехрибан Алиева и члены их семьи побывали на площади Государственного флага.