Bütün mətnOktyabrın 19-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri Dövlət Bayrağı Meydanında olublar.

All textOn October 19, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, Mrs Mehriban Aliyeva and the family members visited the State Flag Square.