Bütün mətnOktyabrın 29-da Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Sabunçu rayonunda fəaliyyət göstərən 11 nömrəli xüsusi internat məktəbində olub.

All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva visited Special Boarding School No.11 in Sabunchu district, October 29.