Bütün mətnNoyabrın 22-də Parisdəki Azərbaycan Mədəniyyət Mərkəzində Heydər Əliyev Fondunun təşəbbüsü, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin təşkilatçılığı ilə dünya şöhrətli fotoqraf Reza Deqatinin ölkəmizdə dini tolerantlığı əks etdirən “Azərbaycan - tolerantlıq məkanı” adlı foto sərgisi açılıb.

All textOn November 22, an exhibition entitled “Azerbaijan – A Space of Tolerance” reflecting our country’s religious tolerance opened at the Azerbaijan Cultural Centre in Paris, following the initiative of the Heydar Aliyev Foundation and with organizational support from the State Committee of Azerbaijan for Works with Religious Entities.