Bütün mətnDekabrın 21-də Heydər Əliyev Mərkəzi yeni layihəsini - “Küknar” Beynəlxalq incəsənət sərgisi və müsabiqəsini reallaşdırıb.

Весь текст21 декабря Центр Гейдара Алиева осуществил свой новый проект – Международную выставку и конкурс искусств «Küknar».