Moskvada “Heydər Əliyev: Şəxsiyyət və zaman” roman-tədqiqatının təqdimat mərasimi olub
Bütün mətnMoskvada, M.İ.Rudomino adına Ümumrusiya Dövlət Xarici Ədəbiyyat Kitabxanasında yazıçı-publisist, Azərbaycan Milli Məclisinin deputatı Elmira Axundovanın “Heydər Əliyev: Şəxsiyyət və zaman” roman-tədqiqatının V və VI cildlərinin təqdimat mərasimi keçirilib.

В Москве состоялась презентация романа-исследования «Гейдар Алиев: Личность и эпоха»
Весь текстВо Всероссийской государственной библиотеке иностранной литературы имени М.И.Рудомино в Москве состоялась презентация пятого и шестого тома романа-исследования «Гейдар Алиев: Личность и эпоха» писателя-публициста, депутата Милли Меджлиса Азербайджана Эльмиры Ахундовой.