Moskvada “Heydər Əliyev: Şəxsiyyət və zaman” roman-tədqiqatının təqdimat mərasimi olub
Bütün mətnMoskvada, M.İ.Rudomino adına Ümumrusiya Dövlət Xarici Ədəbiyyat Kitabxanasında yazıçı-publisist, Azərbaycan Milli Məclisinin deputatı Elmira Axundovanın “Heydər Əliyev: Şəxsiyyət və zaman” roman-tədqiqatının V və VI cildlərinin təqdimat mərasimi keçirilib.

All textPresentation of the 5th and 6th volumes of the novel-research “Heydar Aliyev: Personality and Time” by Elmira Akhundova, a writer-publicist and deputy to the Milli Majlis, took place at the M.I.Rudomino All-Russian State Foreign Literature Library in Moscow.