Parisdə “Bakıya uçuş: Müasir Azərbaycan incəsənəti” sərgisi açılıb
Bütün mətnParisdə Heydər Əliyev Fondunun və “Baku” jurnalının ingilisdilli versiyasının dəstəyi və təşkilatçılığı ilə “Bakıya uçuş: Müasir Azərbaycan incəsənəti” mövzusunda sərginin açılışı olub.

Весь текстВ Париже при организационной поддержке Фонда Гейдара Алиева и англоязычной версии журнала «Баку» состоялось открытие выставки «Полет в Баку: современное азербайджанское искусство».