Maltada Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə “Yer kürəsi uşaqların gözü ilə” sərgisi açılıb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə fəaliyyət göstərən IDEA – Ətraf Mühitin Mühafizəsi üzrə Beynəlxalq Dialoq Kampaniyası çərçivəsində fevralın 17-də Maltanın paytaxtı Valettada “Yer kürəsi uşaqların gözü ilə” devizi altında sərgi açılıb.

All textWithin the framework of the IDEA (International Dialogue for Environment Action) campaign, which has been launched at the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, an exhibition entitled “Children’s Eyes on Earth” was held, February 17, in the city of Valetta, the capital of Malta.