Maltada Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə “Yer kürəsi uşaqların gözü ilə” sərgisi açılıb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə fəaliyyət göstərən IDEA – Ətraf Mühitin Mühafizəsi üzrə Beynəlxalq Dialoq Kampaniyası çərçivəsində fevralın 17-də Maltanın paytaxtı Valettada “Yer kürəsi uşaqların gözü ilə” devizi altında sərgi açılıb.

Весь текст17 февраля по инициативе Общественного объединения IDEA, руководимого вице-президентом Фонда Гейдара Алиева Лейлой Алиевой, в столице Мальты – Валетте в Президентском дворце открылась выставка под девизом «Земля глазами детей».