Bütün mətnFevralın 18-də Azərbaycanın birinci xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva Heydər Əliyev Mərkəzində Monako Knyazı II Albert ilə görüşüb. Görüşdə Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva da iştirak edib.

All textOn February 18, Azerbaijan’s First Lady, President of the Heydar Aliyev Foundation Mehriban Aliyeva met with Prince of Monaco Albert II at the Heydar Aliyev Center. Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva attended the meeting.