Fransanın Kann şəhərində “Azərbaycan: ənənələrin və gələcəyin ölkəsi” sərgisinin açılışı olub
Bütün mətnİyulun 10-da Fransanın Kann şəhərində bir neçə sərgini özündə birləşdirən “Azərbaycan: ənənələrin və gələcəyin ölkəsi” sərgisinin açılış mərasimi olub.

Весь текст10 июля в Каннах во Дворце фестивалей и конгрессов состоялась церемония открытия выставки «Азербайджан: страна традиций и будущего», включающей в себя несколько выставок.