Avqustun 26-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Bakıdakı 23 nömrəli orta məktəbin yenidən tikilmiş binasının açılışında iştirak ediblər.

All textPresident of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and First Lady Mehriban Aliyeva attended the inauguration of the new building of Secondary School №.23 in Baku, August 26.