Bütün mətnMoskvadakı “Swissotel” otelin konfrans zalında Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin “RAGB: dialoq və fəaliyyət” mövzusunda V konfransı keçirilib.

5th conference of Azerbaijani Youth Organization of Russia kicks off in Moscow
All textThe 5th conference of the Azerbaijani Youth Organization of Russia on the theme of “AYOR: dialogue and activities” has started in Moscow.