Rusiyanın ən nüfuzlu ali məktəblərindən biri - Moskva Dövlət Beynəlxalq Münasibətlər İnstitutu (Universiteti) (MDBMİ) 70 illik yubileyini qeyd edir. Bununla əlaqədar, Moskvada MDBMİ məzunlarının II Beynəlxalq Forumu keçirilib.

Как уже сообщалось, один из самых престижных российских вузов – Московский государственный институт международных отношений (Университет) МИД России (МГИМО) отмечает 70-летний юбилей.