Bütün mətnRusiyanın ən nüfuzlu ali məktəblərindən biri - Moskva Dövlət Beynəlxalq Münasibətlər İnstitutu (Universiteti) (MDBMİ) 70 illik yubileyini qeyd edir. Bununla əlaqədar, Moskvada MDBMİ məzunlarının II Beynəlxalq Forumu keçirilib.

All textA gala concert marking the 70th anniversary of the Moscow State Institute of International Relations (University, MGIMO) of the Russian Ministry of Foreign Affairs has been held at the State Kremlin Palace in the Russian capital.