Bütün mətnAvstraliyada səfərdə olan Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva ətraf mühitin və biomüxtəlifliyin qorunması sahəsində bir sıra görüşlər keçirib.

All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA (International Dialogue for Environmental Action) Public Association Leyla Aliyeva, while on a visit to Australia, has held a series of meetings on protecting the environment and biodiversity.