Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva noyabrın 14-də Təbiətin Mühafizəsi üzrə Beynəlxalq Birliyin (İUCN) Sidney şəhərində keçirilən Ümumdünya Parklar Konqresinin plenar sessiyasında çıxış edib.

All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Association Leyla Aliyeva delivered a speech at a plenary session of the World Parks Congress held in the city of Sydney by the International Union for Conservation of Nature (IUCN), November 14.