Bütün mətnDekabrın 25-də Heydər Əliyev Mərkəzinin parkında “KÜKNAR” Beynəlxalq İncəsənət Sərgisinin rəsmi açılış mərasimi keçirilib. Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva sərgi ilə tanış olub.

Весь текст25 декабря в парке Центра Гейдара Алиева состоялась церемония официального открытия Международной выставки искусств «KÜKNAR». Вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева ознакомилась с выставкой.