Bütün mətnMartın 9-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri paytaxtın Biləcəri qəsəbəsində yerləşən Bakı Atıcılıq Mərkəzinin açılışında iştirak ediblər.

Весь текст9 марта Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга Мехрибан Алиева и члены их семьи приняли участие в открытии Бакинского центра стендовой стрельбы, расположенного в столичном поселке Баладжары.