Bütün mətnMartın 19-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri Gəncənin 11 yaşlı sakini Ümid Həbibovla görüşüblər.

Весь текст19 марта Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга Мехрибан Алиева и члены их семьи встретились с 11-летним жителем Гянджи Умидом Габибовым.