Bütün mətnAprelin 24-də “Nizami” Kino Mərkəzində IDEA İctimai Birliyinin xüsusi layihəsi olan “Azərbaycanın 9 möcüzəsi” silsiləsindən “Quşlar cənnəti - Ağgöl Milli Parkı” sənədli filminin təqdimat mərasimi keçirilib.

Leyla Aliyeva attends the presentation of the documentary “Birds Paradise – Aghgol National Park”
All textPresentation of the documentary “Birds Paradise – Aghgol National Park” from the series “9 Miracles of Azerbaijan”, a project by IDEA Public Association, took place at Nizami Cinema Centre, April 24.