Leyla Əliyeva 56-cı “Venesiya Biennalesi” çərçivəsində Azərbaycan pavilyonunda iki sərginin açılışında iştirak edib
Bütün mətnMayın 6-da 56-cı “Venesiya Biennalesi” - Beynəlxalq İncəsənət Sərgisi çərçivəsində Heydər Əliyev Fondunun və IDEA-nın (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) dəstəyi ilə Azərbaycan pavilyonunda iki sərginin açılışı olub.

Leyla Aliyeva attends inauguration of two exhibitions in the Azerbaijani pavilion within the framework of the 56th Venice Biennale
All textInauguration of two exhibitions took place, May 6, with the support of the Heydar Aliyev Foundation and IDEA (International Dialogue for Environmental Action) Public Association, within the framework of the 56th Venice Biennale – an International Art Exhibition.