Leyla Əliyeva YARAT Müasir İncəsənət Mərkəzinin Venesiyadakı sərgisində iştirak edib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva 56-cı Venesiya Biennalesi çərçivəsində YARAT Müasir İncəsənət Mərkəzinin təqdim etdiyi “Odla suyun birliyi” (The Union of Fire and Water) sərgisinin açılışında iştirak edib.

Лейла Алиева приняла участие в выставке пространства современного искусства «YARAT» в Венеции
Весь текстВице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева приняла участие в открытии выставки «Союз огня и воды», представленной в рамках 56-й Венецианской биеннале.