Leyla Əliyeva YARAT Müasir İncəsənət Mərkəzinin Venesiyadakı sərgisində iştirak edib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva 56-cı Venesiya Biennalesi çərçivəsində YARAT Müasir İncəsənət Mərkəzinin təqdim etdiyi “Odla suyun birliyi” (The Union of Fire and Water) sərgisinin açılışında iştirak edib.

Leyla Aliyeva attends the exhibition of YARAT Contemporary Art Centre in Venice
All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva attended the inauguration of the exhibition “The Union of Fire and Water” presented by YARAT Contemporary Art Centre within the framework of the 56th Venice Biennale.