Leyla Əliyeva BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatının Xoşməramlı səfiri adına layiq görülüb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatının Xoşməramlı səfiri adına layiq görülüb.

Вице-президент Фонда Гейдара Алиева, инициатор и руководитель общественного объединения IDEA Лейла Алиева удостоена звания посла доброй воли Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН.