Heydər Əliyev Mərkəzində məşhur “Qreys Kelli: Şahzadə və stil ikonası” sərgisi açılıb
Bütün mətnİyunun 12-də Heydər Əliyev Mərkəzində dünyanın məşhur sərgilərindən olan “Qreys Kelli: Şahzadə və stil ikonası” sərgisinin açılış mərasimi keçirilib.

Весь текст12 июня в Центре Гейдара Алиева состоялась церемония открытия выставки «Грейс Келли: Принцесса и икона стиля», являющейся одной из знаменитых мировых выставок, с большим интересом встречаемой посетителями.