Bütün mətnİyunun 12-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və xanımı, “Bakı-2015” birinci Avropa Oyunları Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva birinci Avropa Oyunlarının açılış mərasimində iştirak edən dövlət və hökumət başçıları, yüksək səviyyəli qonaqlar ilə birgə şam ediblər.

All textOn June 12, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and First Lady, Chairperson of Baku-2015 1st European Games Organizing Committee Mehriban Aliyeva dined together with the heads of states and governments, high-level guests participating in the opening ceremony of the first European Games.