Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri birinci Avropa Oyunları çərçivəsində karate yarışlarını izləyiblər
Bütün mətnİyunun 13-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı, “Bakı-2015” birinci Avropa Oyunlarının Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri birinci Avropa Oyunları çərçivəsində “Baku Crystal Hall”da keçirilən karate yarışlarını izləyiblər.

All textAzerbaijani President Ilham Aliyev, First Lady, Chairperson of Baku-2015 1st European Games Organizing Committee Mehriban Aliyeva and family members watched karate competitions held in Baku Crystal Hall within the framework of the 1st European Games, June 13th.