Bütün mətnİyunun 29-da birinci Avropa Oyunlarında qalib gəlmiş idmançılarımız, onların məşqçiləri, Azərbaycan idman ictimaiyyətinin nümayəndələri və oyunların təşkilində xidmətləri olmuş xarici tərəfdaşlarla görüş keçirilib.

All textOn June 29, a meeting took place with our sportsmen that won at the 1st European Games, their coaches, representatives of Azerbaijan’s sports society and foreign partners that have provided their services to the organization of the Games.