Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) sədri Leyla Əliyeva Azərbaycanda səfərdə olan rusiyalı tələbələrlə görüşüb.

All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation, Chairperson of the Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) Leyla Aliyeva met Russian students who are on a visit to Azerbaijan.