Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva və qızı Leyla Əliyeva “Milan Expo 2015” sərgisinin ərazisinə gəldilər.

Весь текстПрезидент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга, президент Фонда Гейдара Алиева Мехрибан Алиева и дочь Лейла Алиева прибыли на территорию выставки Milan Expo 2015.