Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva və qızı Leyla Əliyeva “Milan Expo 2015” sərgisinin ərazisinə gəldilər.

All textPresident of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, his spouse, President of the Heydar Aliyev Foundation Mehriban Aliyeva and his daughter Leyla Aliyeva arrived in the territory of the "Expo Milano 2015" exhibition.