Bütün mətnİyulun 15-də Kannda keçirilən Azərbaycan Mədəniyyəti Günləri çərçivəsində Festivallar sarayında “Azərbaycan xalçaları incəsənətdə” sərgisinin açılışı olub.

Весь текстКак сообщает наш специальный корреспондент, 15 июля в рамках проходящих в Каннах Дней культуры Азербайджана состоялось открытие выставки «Азербайджанские ковры в искусстве».