Bütün mətnDekabrın 4-də BMT-nin İqlim Dəyişikliyi üzrə 21-ci Konfransında (COP21) iştirak edən Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva Mərkəzi və Şərqi Avropa üzrə Regional Ətraf Mühit Mərkəzinin (REC) icraçı direktoru Marta Jiqeti Bonifert ilə görüşüb.

All textOn December 4, Leyla Aliyeva, the Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, the founder and head of IDEA Public Union, who participated in the 21st Conference of UN on Climate Change (COP21), met with Executive Director of the Regional Environmental Centre (REC) for Central and Eastern Europe Marta Szigeti Bonifert.