Bütün mətnDekabrın 4-də Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişikliyi üzrə 21-ci Paris Konfransında iştirak edən Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva BMT-nin Səhralaşma ilə Mübarizə üzrə Konvensiyasının (UNCCD) icraçı katibi xanım Monik Barbut ilə görüşüb.

Весь текст4 декабря вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева, принимающая участие в 21-й Парижской конференции Организации Объединенных Наций по вопросам изменения климата, встретилась с исполнительным секретарем Конвенции ООН по борьбе с опустыниванием (UNCCD) Моник Барбю.