Bütün mətnDekabrın 4-də Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişikliyi üzrə 21-ci Paris Konfransında iştirak edən Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva BMT-nin Səhralaşma ilə Mübarizə üzrə Konvensiyasının (UNCCD) icraçı katibi xanım Monik Barbut ilə görüşüb.

All textOn December 4, Leyla Aliyeva, the Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, the founder and head of IDEA Public Union, who participated in the 21st Paris Conference of the United Nations on Climate Change, met with Executive Director of the United Nations Convention to Combat Desertification (UNCCD) Monique Barbut.