Bütün mətnOktyabrın 21-də “Hilton Baku” otelində Heydər Əliyev Fondu ilə Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İnkişaf Proqramı arasında “2012-ci ildə keçiriləcək Rio+20 konfransına hazırlıq məqsədilə Azərbaycan gənclərinin səfərbər edilməsi” adlı Anlaşma Memorandumu imzalanıb.

Весь текст21 октября в отеле «Хилтон Баку» был подписан Меморандум взаимопонимания между Фондом Гейдара Алиева и Программой развития Организации Объединенных Наций под названием «Мобилизация азербайджанской молодежи с целью подготовки к предстоящей в 2012 году конференции Rio+20».