Bütün mətnBakıda Dialoq və Əməkdaşlıq Uğrunda İslam Konfransı Gənclər Forumunun (DƏ-İKGF) Azərbaycan Republikası Rabitə və İnformasiya Texnologiyaları Nazirliyi ilə birgə təşkil etdiyi “Rəqəmsal texnologiyalar dövrü və yeni nəsil: İnformasiya kommunikasiya texnologiyaları sahəsində gənclərin biliklərinin artırılması” mövzusunda beynəlxalq konfrans çərçivəsində noyabrın 3-də “Xocalıya Ədalət” kampaniyasının əlaqələndiriciləri ilə görüş olub.

Весь текстВ рамках проходящей в Баку международной конференции на тему «Эпоха цифровых технологий и новое поколение: повышение знаний молодежи в сфере информационно-коммуникационных технологий», организованной Молодежным форумом Исламской конференции за диалог и сотрудничество (МФИК-ДС) совместно с Министерством связи и информационных технологий Азербайджанской Республики, 3 ноября состоялась встреча с координаторами кампании «Справедливость к Ходжалы».